Wynajęcie umeblowanego apartamentu

Dostałam atrakcyjną pracę w Gdańsku i miałam tydzień czasu na podjęcie decyzji. Miałam zarabiać dużo więcej, ale też dostałabym inne obowiązki. Szef otwierał kolejną firmę i chciał mnie w niej zatrudnić, gdyż byłam świetna. Ostatecznie się zgodziłam przejść do drugiej firmy.

Zamieszkanie w wynajętym apartamencie 

apartamenty do wynajęcia gdańskPrzeprowadzka do Gdańska była mi nawet na rękę, ponieważ wszystko zaczynałam od nowa a stare mieszkanie wiązało się ze wspomnieniami, o których chamiałam zapomnieć. Uznałam, że skoro będę zarabiała dużo więcej, to stać mnie na wynajęcie apartamentu. Zawsze marzyłam, że w takim lokalu zamieszkać, więc dlaczego miałam się ograniczać? Wiedziałam, że w tym mieście znajdę jakieś atrakcyjne i co najważniejsze apartamenty do wynajęcia Gdańsk dawał ogrom możliwości, z których zamierzałam korzystać. Wybrałam się do biura nieruchomości, które polecił mi szef. Pracował tam jego znajomy i nie miał pobierać ode mnie opłaty prowizyjnej. Dzięki temu apartament mogłam wynająć bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów. Zaznaczyłam, że interesuje mnie tylko umeblowany lokal a pośrednik od razu znalazł dla mnie atrakcyjną ofertę. Apartament na dodatek mieścił się blisko firmy, w której miałam rozpocząć pracę. Był on kompleksowo umeblowany i nawet była dostępna w nim telewizja kablowa. Apartament od razu mi się spodobał, ponieważ był luksusowy i bardzo nowocześnie urządzony. Koszty były dla mnie jak najbardziej do przyjęcia i zdecydowałam się wynająć ten apartament.

Praca w nowej firmie była o wiele trudniejsza, ale jakoś sobie radziłam. Zapisałam się nawet na szkolenie dla managerów, żeby podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki temu stałam się bardziej samodzielna i już tak często nie musiałam prosić szefa o pomoc. Szło mi coraz lepiej.