Wybór najlepszej karmy dla zwierząt

 

Posiadanie w domu psa, lub kota, wiąże się z wieloma, nowymi obowiązkami. To konieczność codziennej pielęgnacji polegającej na czesaniu sierści, karmieniu, czy wyprowadzaniu pupila na spacer po kilka razy dziennie niezależnie od pogody.

Co zawiera karma z serii Country Game?

canagan country gameDla właściwego zdrowia i dobrej kondycji, nasz pupil potrzebuje właściwego pożywienia, które dostarczy mu niezbędnych wartości odżywczych i porcji witamin. Każdy pies jest inny i do jego żywienia trzeba podejść w indywidualny sposób. Karma Canagan Country Game jest znana z doskonałej jakości składników, które psy uwielbiają. W przeważającej części w jej składzie znajduje się świeża i suszona kaczka, niewielka ilość dziczyzny, oraz suszony śledź. Karma jest wzbogacona wapniem, żelazem i witaminami z grupy B. Ponadto, mięso kaczki samo w sobie posiada sporą dawkę zdrowych kwasów tłuszczowych omega 6, które też są potrzebne psom. Poza mięsem w karmie znajdują się warzywa w zmiennych proporcjach i niewielka ilość przypraw, które ułatwiają trawienie. Źródłem węglowodanów w karmach bezzbożowych, jaką niewątpliwie jest Country Game, jest słodki batat, który szybko się wchłaniają przez układ pokarmowy. Dodatek wodorostów w karmie, stanowi świetne źródło składników mineralnych. Dawkowanie karmy Canagan powinno być dostosowane do wieku i wago psa. Dla przykładu, dwukilogramowy piesek, dziennie powinien przyjąć około czterdziestu pięciu gramów pożywienia, a pięćdziesięciokilogramowy kolos, może zjeść nawet sześćset gramów karmy,

Zwierzęta domowe, potrafią być dużymi żarłokami, dlatego trzeba czuwać nad ilością karmy jaką dziennie przyjmują. Zwierzę bardzo łatwo przekarmić, a ciężko je zachęcić do wzmożonego ruchu podczas spaceru. Firma Canagan jest godna polecania dla każdego psa.