Upominki dla pracowników zakupione w hurtowni

Szef ostatnio podpisał kilka trafionych inwestycji i dzięki temu kondycja firmy poprawiła się w znacznym stopniu. Była to idealna okazja, żeby prosić o podwyżkę, dlatego ją wykorzystałam. Było warto, bo szef dał mi sporą prowizję i mogłam zacząć w końcu odkładać pieniądze na konto.

Zakupy w największej hurtowni z upominkami

hurtownia upominkówSzef miał ostatnio dobry okres i nawet humor przez cały czas mu dopisywał, co oczywiście wszystkich ciszyło. Kiedy zawołał mnie do swojego biura, to miałam przeczucie, że będzie to coś ciekawego. Nie myliłam się, ponieważ szef dał mi zadanie do wykonania, za które chętnie się zabrałam. Otóż miałam kupić jakieś fajne upominki dla wszystkich pracowników i to na dodatek bez żadnej okazji. Dostałam pieniądze i mogłam działać. Od razu do głowy przyszła mi duża hurtownia upominków, która była niedaleko firmy. Miałam świadomość, że znajdę tam dużo ciekawych upominków a do kupienia miałam ich dużo, ponieważ firma zatrudniała ponad sto osób. Zrobiłam sobie listę upominków, które mogłam wybrać dla pracowników i pojechałam autem służbowym do tej hurtowni. Asortyment tam był tak bogaty, że zaczęłam zastanawiać się, czy wrócę tego dnia do firmy. Zamierzałam wszystko dokładnie sprawdzić, żeby kupić najlepsze upominki. Hurtownia była największa w okolicy i miała dostępne chyba wszystkie możliwe upominki. Udało mi się wszystko skompletować w taki sposób, że mogłam mieć pewność, że z takich upominków każdy pracownik na pewno będzie bardzo zadowolony.

Kiedy szefowi pokazałam co kupiłam w tej hurtowni, to był bardzo zadowolony. Upominki popakowałam w torebki firmowe i mogłam je rozdawać wszystkim pracownikom. Niespodzianka tego typu zaskoczyła każdego, ponieważ nikt nie spodziewał się, że dostanie jakiś prezent od firmy.