Treningi personalne Kraków – jako sposób na biznes

Zawsze interesowałem się różnego rodzaju aktywnościami fizycznymi. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Na początku grałem w piłkę nożną z kolegami, koszykówkę oraz biegałem. W szkole średniej zacząłem uczęszczać na siłownie i poznałem kajakarstwo.

Treningi personalne Kraków jako pomysł na przyszłość

trening personalny krakówOno stało się moją prawdziwą pasją. Co roku obowiązkowo wyjeżdżałem na kilku dniowe spływy kajakowe i często ćwiczyłem. Z dnia na dzień stawałem się coraz lepszy. Miałem więcej siły i robiłem mniej błędów technicznych. W wieku dwudziestu lat miałem na swoim koncie wiele wygranych i prestiżowych nagród w zawodach. Jednak gdy ukończyłem dwadzieścia sześć lat nabawiłem się sporej kontuzji i nie mogłem kontynuować swojego sportu w takim tempie jak dotychczas. Nie wiedziałem co mam zrobić. Pewnego dnia zauważyłem wielki szyld z napisem trening personalny Kraków. Zaciekawiło mnie to zjawisko, ponieważ słyszałem, że taka osoba może uczyć innych na siłowni. Uznałem, że to coś dla mnie. Nie miałem jednak jeszcze wystarczających uprawnień aby legalnie prowadzić treningi personalne w Krakowie. W internecie poszukałem dla siebie kursu, który miał dawać potrzebne kwalifikacje. Ja miałem już bardzo dużą dietę oraz doświadczenie. Chciałem też prowadzić treningi piłki nożnej w Krakowie. Słyszałem, że młodsze dzieci chętnie biorą udział w takich aktywnościach. Sam w ich wieku uczęszczałem na treningi biegowe w Krakowie. Jako osoba, która miała uczyć innych miałem już chwilowe doświadczenie. Jako trener personalny w Krakowie chciałem wyróżniać się swoimi osiągnięciami. Bałem się wejść na rynek, ponieważ to wiązało się z konkurencją.

Jednak życie jest podobne do sportu więc trzeba było zaryzykować. Chciałem zarabiać ucząc innych jak ćwiczyć. Wiedziałem, że taka praca będzie dla mnie odpowiednia. Czekał mnie jednak długi kurs aby zyskać kwalifikacje. 

Więcej na stronie http://sebastianbednarczyk.pl