Świeca zapachowa na każdym stoliku

 

Restaurację otworzyłam nie w celach zarobkowych, ale chciałam stworzyć miejsce, gdzie ludzie mogli napić się kawy w miłej atmosferze i dobrze spędzić czas. Serwowałam głównie ciasta, kawy i herbaty. Jedzenia nie miałam, bo uznałam to zbędne. W okolicy było wiele innych knajp tego typu.

Zamówienie świec zapachowych do restauracji

swiece-zapachoweW mojej restauracji pojawiali się zazwyczaj stali bywalcy. Doceniali oni panującą w lokalu atmosferę, spokój i możliwość spędzenia czasu przy dobrej kawie i muzyce. Często wprowadzałam wiele zmian w swojej restauracji i ostatnio zainwestowałam w eleganckie lampy, które zawieszone były nad każdym stolikiem. Dawały one delikatne światło, które umilały pobyt każdemu klientowi. Wpadłam też na pomysł, żeby na każdym stoliku postawić świecę zapachową dla jeszcze większej poprawy klimatu. Zdecydowałam, że od swojego ulubionego producenta zamówię te świece zapachowe Warszawa była dość blisko, dlatego zamówienie postanowiłam złożyć osobiście w siedzibie firmy tego producenta. Pojechałam do niego w poniedziałek rano jeszcze przed otwarciem restauracji. Interesowały mnie małe, kolorowe świece zapachowe, które nie zajmowałyby wiele miejsca na stoliku, który nie był dużych rozmiarów. Zamówiłam zestaw dwustu świec zapachowych, ponieważ chciałam mieć zapas a wyjazd co chwilę do Warszawy nie był mi na rękę. Wybrałam świece o różnych zapachach, gdyż chciałam, żeby na każdym stoliku była świeca o innym zapachu. Klienci to na pewno docenią.

Pomysł ze świecami zapachowymi sprawdził się w stu procentach. Przyjemny zapach roznosił się po całej restauracji, w której zrobiło się dużo przyjemniej. Do domu też kupiłam sobie takie świece zapachowe i zapalałam je jak odwiedzali mnie znajomi. Wszystkim to się bardzo podobało.