Sprzedałem wszystkie lokale biurowe w budynku

Byłem człowiekiem sukcesu, ponieważ często inwestowałem trafnie i nie miałem żadnych ograniczeń. Ostatnio jednak zacząłem interesować się nieruchomościami, z których jak się okazało były największe pieniądze. Szybko dorobiłem się jeszcze większego majątku. 

Lokale biurowe sprzedane w dobrej cenie 

sprzedaż biur TrzebiniaKupiłem biurowiec od człowieka, który przeliczył się finansowo i nie podołał tej inwestycji. Gotowy biurowiec miałem w niższej cenie i już wiedziałem, że na sprzedaży biur zarobię sporo. Wykończyłem wnętrze biurowca i mogłem zabrać się za sprzedaż biur Trzebinia w dobrej cenie. Wszystkie oferowane przeze mnie lokale biurowe były klimatyzowane i bardzo komfortowe. W środku nawet znajdowały się nowoczesne meble i wiedziałem, że wiele firm zainteresuje się moją ofertą. Zainwestowałem w reklamę, dzięki której w całym mieście było wiadomo, że na sprzedaż były biura w nowoczesnym biurowcu. Zgłaszało się do mnie wielu chętnych. Nawet byli to przedsiębiorcy spoza miasta, którzy planowali otworzyć swoje oddziały czy całkowicie przenieść swoje firmy do Trzebini. Szybko udało mi się sprzedać większość biur. Zostały tylko dwa dla jednoosobowych przedsiębiorstw. Mój syn, który właśnie zaczynał działalność zapytał mnie o koszt zakupu biura w moim budynku. Postanowiłem mu sprezentować to biuro, bo chłopak dopiero zaczynał i chciałem mu ułatwić start. Od początku był bardzo pracowity i takie biuro w nowoczesnym biurowcu było w mojej ocenie dobrym prezentem. Na sprzedaży biur zarobiłem sporo.

Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że warto działać tylko w nieruchomościach i pozostałe obszary rynku zostawiłem. Z tego były największe pieniądze i tego musiałem się trzymać. Wykupiłem sporo budynków, na których także udało się całkiem nieźle zarobić.