Ręczniki z nadrukiem na zamówienie

Od pewnego czasu lubię robić zakupy przez Internet, a urodziny mojej siostry zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawiam się na zakupieniem prezentu, który zostanie dostarczony pod mój dom, lecz nie wiem co wybrać. Moja siostra lubi raczej praktyczne rozwiązania, dlatego zastanawiam się nad nowymi ręcznikami do jej łazienki. 

Personalizowane ręczniki jako praktyczny prezent

ręcznik z własnym nadrukiemPrzeglądając strony internetowe natknęłam się na dużo praktycznych upominków. Ręcznik z własnym nadrukiem przekonał mnie ze względu na to, że siostra ma trójkę dzieci, a w ich domu mieszka jeszcze babcia. Stwierdziłam, że podpisane, imienne ręczniki zapobiegną myleniu się domowników, który do kogo należy i spodobają się dzieciom. Postanowiłam zamówić 6 ręczników dla całej rodziny z imiennym oznaczeniem w kolorze szarym. Zastanawiałam się jaki kolor napisu będzie odpowiedni i finalnie wybrałam biały, aby dobrze kontrastował z resztą ręcznika. Wypełnienie formularza w sklepie internetowym zajęło mi niecałe dziesięć minut i dzięki temu nie musiałam wychodzić z domu na długie poszukiwanie prezentu. Powodem, który sprzyjał wyborze ręczników, był fakt, że moja siostra wyremontowała właśnie łazienkę. Chciała, aby ręczniki były w jednakowym kolorze i wyglądały estetycznie. Po złożeniu zamówienia dostałam wiadomość SMS z datą przybycia mojego zamówienia. Po dwóch dniach. Ręczniki bardzo mi się podobały, były miękkie w dotyku i wykonane z dobrej jakości materiału, a kolory pasowały do siebie niemal idealnie.

Moja siostra bardzo się ucieszyła, gdy odpakowała prezent i po wcześniejszym wypraniu, ułożyła ręczniku na półce w łazience tak, aby imie każdej osoby widniało na wierzchu. Było na bardzo funkcjonalne rozwiązanie z uwagi na małe dzieci i duża ilość osób mieszkających w ich domu.