Pilnuję transportu palet do Polski

 

Tego jeszcze nie było. Klient wysyła nam palety a ja mam koordynować całą dostawą. Szef sobie tak zażyczył, ponieważ chciał mieć pełną kontrolę nad wszystkim. Dostałem jasne wytyczne i działałem według ściśle określonych zasad, które wyznaczył mój szef.

Do samego końca koordynowałem transportem palet z ADR

transport palet z ADR z anglii do polskiCzekaliśmy na ten transport palet z ADR z anglii do polski już jakiś czas temu, ale dopiero teraz udało się zrealizować dostawę. Jest mało kierowców i trzeba było czekać aż któryś zjedzie z trasy. W końcu przyszła nasza kolej. Dostałem namiar na kierowcę i na dodatek mogłem śledzić sygnał GPS. Dzięki temu dokładnie będziemy wiedzieli kiedy dotrze transport palet z ADR z anglii do polski i wszyscy pracownicy będą przygotowani na jego przyjęcie. Do kierowcy zadzwoniłem na początku, ponieważ chciałem poznać plan jego trasy. I tak mogłem go śledzić za pomocą sygnału GPS, ale zawsze lubię rozmawiać bezpośrednio z kierowcą. Człowiek o dziwo doskonale potrafił posługiwać się naszym językiem i z komunikacją nie było żadnych problemów. Trasa przebiegała zgodnie z tym co zadeklarował kierowca. Nawet wiedziałem kiedy robi sobie przerwę. Poza tym zawsze jak planował się zatrzymać to mnie o tym informował. Czekała mnie nocka w pracy, ponieważ planował jechać przez całą noc. Musze do samego końca mieć na oku transport palet z ADR z anglii do polski i nie mogę odejść od swojego stanowiska. Szef to na pewno będzie ze mnie zadowolony. W końcu prawie dotarliśmy do mety. Kiedy kierowca wjechał do kraju mogłem odsapnąć.

Nasi pracownicy na magazynie już czekali za dostawą. Wszyscy zmobilizowali swoje siły. Czekała nas bardzo duża dostawa, z którą należało się sprawnie uporać. Ja poszedłem do domu, żeby się wyspać. Resztę dnia miałem wolną.