Pierwszy fotelik samochodowy synka

Kiedy urodziłam synka byłam niesamowicie szczęśliwa. Teraz, kiedy doświadczyłam już tego jak wspaniałe jest macierzyństwo, jestem jeszcze szczęśliwsza. Uważam, że macierzyństwo to nie tylko wielka radość, ale też i odpowiedzialność, Dlatego też zawsze daję swojemu synkowi to co najlepsze. Ostatnio dużym zadaniem dla mnie i dla męża było kupno fotelika samochodowego.

Recaro to najlepsze foteliki samochodowe na rynku

fotelik samochodowy recaro 9 36Siostra, która ma już trójkę dzieci poleciła nam foteliki samochodowe filmy Recaro. Miała ona ich kilka i zawsze była zadowolona, a więc postanowiliśmy skorzystać z jej rady. Recaro jest to bardzo znana firma produkująca foteliki samochodowe. Wiedzieliśmy, że kupując dla naszego synka fotelik  z tej właśnie tej renomowanej firmy możemy być pewni, że będzie to dobry sprzęt. Interesował nas fotelik przeznaczony dla dzieci od 9 do 36 kilogramów. Bardzo zależało nam też na tym by zakupy zrobić przez Internet, ponieważ sklepy on-line zawsze mają bardzo dobre ceny. Dlatego też żeby znaleźć interesujący nas sprzęt szukaliśmy w Internecie pod hasłem „fotelik samochodowy Recaro 9 36„. Znaleźliśmy świetny fotelik Young Sport Hero, który spodobał nam się zarówno ze względu na nowoczesny dizajn, jak i wszystkie dobre właściwości. Przede wszystkim jest to fotelik bardzo łatwy w montażu, ale bardzo bezpieczny dla dziecka. Jest też bardzo wygodny, ma np. regulowany zagłówek, który jest bardzo użyteczny.

Fotelik spisuje się nam świetnie, ale nie jest to oczywiście ani dla mnie, ani dla mojego męża żadne zaskoczenie. Wiedzieliśmy, że kupując coś z dobrej i polecanej firmy płacimy też za pewność dobrej jakości zakupionego sprzętu. To, że fotelik jest dla mojego dziecka komfortowy jest dla mnie najważniejsze. Uważam, że w takie rzeczy, które mają wpływ na bezpieczeństwo dziecka trzeba inwestować.