Nowe łóżka w ośrodku rehabilitacyjnym

 

Mój prywatny ośrodek rehabilitacyjny zawsze przyjmował mnóstwo pacjentów. W ostatnim czasie podpisałem umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i miałem jeszcze więcej pacjentów. Musiałem zorganizować więcej miejsca w ośrodku, bo już brakowało łóżek dla pacjentów.

Zamówione metalowe łóżka ortopedyczne

łóżko ortopedyczne metaloweNajbardziej potrzebne były łóżka ortopedyczne. W dużej sali to tak na prawdę miałem jedno porządne łóżko ortopedyczne metalowe i taka sytuacja nie była dopuszczalna. Współpracowałem z jednym producentem łóżek, ponieważ oferował on dobrej jakości łóżka ortopedyczne i mogłem bez obaw od niego zamówić. Zanim zacząłem przyjmować pacjentów to zamówiłem dwadzieścia łóżek ortopedycznych. Sale zostały dostosowane w taki sposób, żeby zmieścił się cały sprzęt. Dysponowałem dużymi salami i bez problemu zmieściłem tam cały sprzęt rehabilitacyjny i na łóżka znalazło się sporo miejsca. Kiedy dojechała dostawa z nowymi łóżkami to od razu zaleciłem ich ustawienie na sali. Koordynowałem wszystkim, ponieważ chciałem, żeby łóżka stały dokładnie w tych miejscach, które osobiście wyznaczyłem. Łóżka były kompleksowo wyposażone i stabilne. Jak zawsze byłem zadowolony z usług tego dostawcy. Kiedy już sale były całkowicie przystosowane to mogłem zacząć przyjmować pacjentów ze skierowaniami z NFZ i zająć się ich rehabilitacją. Od razu zauważyłem, że zamówiłem odpowiednią ilość łóżek, bo każde było zajęte. Z czasem planowałem zainwestować w większą ilość, ponieważ mogłem zabiegać o dofinansowanie.

Ośrodek był oblegany i miałem sporo pracy. Zatrudniałem wykwalifikowaną kadrę pracowników i dzięki temu każdy pacjent był objęty odpowiednią opieką. Mój ośrodek szybko zyskał opinię jako skutecznego, bo pacjenci po rehabilitacji czuli się o wiele lepiej i zdrowiej.