Noclegi w Pakości w niskiej cenie

Któregoś dnia moja mama poprosiła mnie o coś nietypowego. Była ciekawa, co robi jej dawna przyjaciółka i jak żyje. Nie widziały się wiele lat. Miała jej adres, ale nie byłą pewna, czy nadal tam mieszka. Miałam się z nią wybrać, by dotrzymać jej towarzystwa, bo mama chciała ją odwiedzić. Mieszkała w województwie kujawsko-pomorskim.

Nocleg w pięknej Pakości

tanie noclegi pakośćMiasto do którego miałyśmy się udać to Pakość i pierwszy raz w ogóle miałam jechać w tamte rejony. Jednak zgodziłam się, bo widziałam, że mamie naprawdę na tym zależało. Nie było sensu jechać i zaraz wracać, bo było to daleko od nas. Dlatego od razu wystukałam tanie noclegi Pakość w wyszukiwarce i udało mi się coś zarezerwować. Dojechałyśmy na miejsce i mama pojechała od razu do przyjaciółki, a ja postanowiłam zrelaksować się po podróży i coś zjeść. Akurat miałam szczęście, bo była pora obiadowa w hotelu, a wykupiłam nam pobyt z wyżywieniem. Nie wiedziałabym gdzie tam są jakieś restauracje, a tak to zawsze miałyśmy zapewnione jedzenie. Pokoje były super, wysoki standard, nie było się do czego przyczepić i czego skrytykować. Widać było, że sprzątaczki zaglądają tu w każdy najmniejszy kącik, bo wszędzie aż lśniło i pachniało. Lubiłam zapach hotelowej pościeli, mimo, że wiele osób na niego narzekało. Miałyśmy łazienkę w pokoju, więc wzięłam sobie prysznic i postanowiłam poczytać coś na balkonie, bo hotel położony był w spokojnym miejscu i nic nie przeszkadzało w czytaniu.

Mama wróciła zadowolona, bo spotkała się z dawną przyjaciółką i odnowiły znajomość. Cieszyła się, że wykupiłam nam ten nocleg, bo dzięki temu mogły się jeszcze jutro z rana umówić na kawę. Również była zachwycona tym hotelem. Powiedziała, że jak znów odwiedzi przyjaciółkę, to na pewno ponownie się w nim zatrzyma.