Kupienie hurtowej ilości czarnych bluzek

 

Otworzyłam butik odzieżowy na targowisku, ponieważ chciałam sobie dorobić. Miałam taką możliwość, bo drugą pracę wykonywałam w domu i zajmowała mi ona popołudnia. Wszystko ze sobą idealnie pogodziłam i miałam wypełniony cały dzień oraz całkiem niezłe dochody. 

Dobrej jakości czarne bluzki zakupione w hurtowni

czarna bluzka damskaSprzedawałam odzież damską i były to głównie bluzki, ponieważ je najchętniej kupowały moje klientki. Miałam spory wybór i dzięki temu kobieta w każdym wieku znalazła u mnie coś interesującego. W odzież zaopatrywałam się w hurtowni, gdyż były tam niskie ceny i dzięki temu tak dużo zarabiałam na sprzedaży bluzek. Po towar jeździłam raz w miesiącu i wtedy kupowałam większe ilości. Zauważyłam, że najchętniej ostatnio wybierana była czarna bluzka damska przez moje klientki, dlatego na tym kolorze skupiłam się robiąc zakupy w hurtowni. Był spory wybór bluzek w tym kolorze i wykonane były one z różnych materiałów. Niektóre były całe gładkie, inne miały koronkę a jeszcze inne jakieś aplikacje. Kupiłam ogromną ilość bluzek w kolorze czarnym, ponieważ wiedziałam, że wszystkie sprzedam w ciągu miesiąca. W hurtowni kosztowały grosze i dlatego też postanowiłam nieco obniżyć cenę dla swoich klientek. Wiedziałam, że dzięki temu będą kupowały więcej bluzek. Kiedy już pojawiły się one u mnie w sprzedaży, to klientki kupowały nawet po kilka sztuk. Czarny kolor zawsze był modny i pasował do wszystkiego, dlatego te bluzki damskie tak doskonale się sprzedawały.

Dla siebie również wzięłam kilka bluzek, bo były wygodne i mogłam założyć je do wszystkiego. Dla siebie wybrałam coś w luźniejszym kroju, bo lubiłam czuć się swobodnie. Nie nosiłam dopasowanych ubrań, bo ich nie lubiłam. Odzież była dla mnie ważna i uważnie ją sobie dobierałam.