Kryształowe plafony dla nowoczesnych wnętrz

Od pewnego czasu we wnętrzarstwie króluje styl glamour. Proste w wyrazie szarości i monochromatyczne elementy są ocieplane pluszowymi kanapami i nowoczesnymi, kryształowymi plafonami, które dają przyjemne światło.

Nowoczesne plafony do wnętrz w stylu glamour

plafony kryształowe nowoczesneChłodną szarość ścian i sterylną biel mebli, które są podstawą wnętrza glamour muszą zostać ocieplone meblami tapicerowanymi w ulubionych kolorach lub odpowiednim oświetleniem. Najodpowiedniejsze są plafony kryształowe nowoczesne dające rozproszone światło, które wielokrotnie odbija się w zdobnych kryształkach zwisających z plafonu. Dzięki kurtynom eleganckich szkiełek kryształowe plafony zachwycają misternością wzorów i wykonania. Tworzą przy tym ciepłe oświetlenie, godne siedziby królowej, jaką tworzą kobiece wnętrza glamour. Wśród kryształowych plafonów można znaleźć te stylizowane na klasyczne, w których kryształki są przytwierdzone do abażurów, które wyglądają jak wyjęte z rosyjskich pałaców oraz nowoczesne, w których z kwadratowej, lustrzanej bądź metalowej podstawy zwisają kurtyny błyszczących szkiełek. Te z kolei odnajdą się one w niskich pomieszczeniach, jakie są dostępne w remontowanych i przekształcanych na nową modłę mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty. Niewielkie powierzchnie mieszkań budowanych dla naszych rodziców zostaną odpowiednio doświetlone i zyskają światowego blasku. Natomiast zastosowane w ciągach komunikacyjnych nadadzą luksusowego charakteru zwykłym korytarzom z wielką przesuwną szafą.

Oświetlenie do wnętrz glamour musi być zdobne, niebanalne i dostojne. Wszystkie te cechy mają plafony kryształowe nowoczesne. Ich efektowny styl będzie pasować zarówno do salonu, jak i sypialni czy łazienki. Każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalnego uroku.