Jak ważne są weselne zawieszki dla całości imprezy?

Razem z mężem prowadzimy firmę, którą zajmuje się organizacją wesel. jest to bardzo ciekawa praca, w której przede wszystkim trzeba dbać o najmniejsze elementy. Odpowiednio wcześniej dzielimy się zadaniami w taki sposób, by każde z nas mogło zająć się tym, w  czym czuje się najlepiej. Mi przypadają dekoracje, a także dobór  kluczowego motywu. Na czym dokładnie polega moja praca?

Weselna zawieszka ważnym elementem imprezy

weselne zawieszkiW naszej pracy rozmowa z klientem jest niezmiernie istotna. Cały czas powtarzam mojemu mężowi Sławomirowi, że to zrozumienie potrzeb pozwoli pozyskać na stałe klienta. Starannie dobrane weselne zawieszki potrafią być taką potrzebą klienta, którą trzeba ustalić. Zawsze przed zamówieniem konkretnego rodzaju, muszę zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem. Bardzo ważne jest dla mnie, by weselne zawieszki pasowały do motywu przewodniego wydarzenia. Odpowiednio wcześniej ustalam z para młodą, jakie emocje chcą przekazać swoim bliskim. Następnie starannie dobieram wszystkie szczegóły. Weselne zawieszki najczęściej zamawiam ze strony internetowej. Mój mąż Sławomir najczęściej zajmuje się konkretniejszymi zamówieniami. Ja dbam o szczegóły bo wierzę, że to właśnie one wpływają na ogół. Przy wyborze dekoracji, kieruje się ustaleniami z parą młodą. Jeśli całość ma mieć bardzo wytworny charakter, to decyduje się na kolory związane ze złotem, bielą, a także z wykorzystaniem koronek. Z kolei, gdy  para młoda chce wesele na luzie, to wtedy proponuje miszmasz kolorów. 

W mojej pracy liczy się profesjonalizm. Nierzadko muszę stawać w nocy, by projektować elementy dekoracyjne. Jest to bardzo wyczerpująca działalność zawodowa, ale też daje dużo satysfakcji. Cieszę się, że mam tak duże wsparcie w swoim mężu Sławomirze. Nie zawsze się rozumiemy, ale zawsze możemy na sobie polegać.