Gdzie w Krakowie znajdę rehabilitacje barku?

Jakiś czas temu miałam drobny wypadek na rowerze. Niby nic mi się nie stało, ale od tego czasu bolał mnie bark. Lekarz zlecił rentgen, ale wyszło na to, że to tylko silne stłuczenie. Na wszelki wypadek dostałam jednak skierowanie na rehabilitację barku. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć miejsce w Krakowie, gdzie taka rehabilitacja jest wykonywana.

Znalazłam dobrego rehabilitanta w Krakowie

rehabilitacja barku krakówDo tej pory nigdy nie miałam takich urazów i nie za bardzo wiedziałam, gdzie powinnam szukać profesjonalnej i rzetelnej rehabilitacji. Poszukiwania rozpoczęłam więc od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: rehabilitacja barku kraków, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu miejsc, które znalazłam w Krakowie, znalazłam również renomowaną i bardzo polecaną przez pacjentów klinikę rehabilitacyjną. Pacjenci pisali, że pracują tam fachowi i kompetentni rehabilitanci. Poza tym są tam bardzo krótkie kolejki i nie trzeba długo czekać na rehabilitację. To było dla mnie najważniejsze, ponieważ lekarz mi powiedział, że im szybciej rozpocznę rehabilitację tym ból barku szybciej ustąpi. Od razu zdecydowałam się więc zadzwonić i umówić na wizytę w tym miejscu. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Na rehabilitację musiałam czekać zaledwie tydzień. Rehabilitacja odbywała się pod okiem lekarzy i fizjoterapeutów.

Tempo rehabilitacji było dostosowane indywidualnie do moich potrzeb i postępów w ćwiczeniach. W ramach rehabilitacji barku miałam wykonywane ćwiczenia rozluźniające oraz naświetlania laserem. Jak się okazało, to było bardzo skuteczne. Już po kilku dniach rehabilitacji odczułam poprawę, a po całym cyklu czyli dwóch tygodniach rehabilitacji, po bólu nie było już ani śladu. Byłam bardzo zadowolona z rehabilitacji barku w tej klinice.