Gdzie się wybrać na sylwestra w dolnośląskim?

Zbliżał się sylwester. W zeszłym roku nie udało nam się z żoną nigdzie wyjść tego dnia, ale w tym roku postanowiliśmy to nadrobić. Był dopiero listopad, ale już zaczęliśmy szukać odpowiedniego miejsca na spędzenie tego ostatniego dnia w roku. Do sylwestra było jeszcze trochę czasu, ale marzył nam się prawdziwy bal sylwestrowy, a to najlepszy czas na poszukiwanie wolnych miejsc na takich balach.

Spędziliśmy sylwestra w sali bankietowej na imprezie

sala na sylwester DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzie organizowano imprezę sylwestrową rozpoczęliśmy od internetu. Wiedziałem, że w ten sposób uda nam się znaleźć wiele ofert i znaleźć najlepszą, najbardziej nad odpowiadającą i gwarantującą najlepszą zabawę. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sala na sylwester Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Była to impreza sylwestrowa odbywająca się na sali bankietowej w samym sercu dolnośląskiego. W programie imprezy sylwestrowej było pięć ciepłych posiłków oraz zimne przystawki na stole przez całą noc, a także gorące i zimne napoje. Do zabawy miała zagrzewać uczestników imprezy orkiestra. O północy nie mogło oczywiście zabraknąć pokazu sztucznych ogni i rac dymnych oraz lampki szampana i tortu. Od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować dwa miejsca na tej sylwestrowej imprezie. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór.

Świetnie bawiliśmy się na tej imprezie. Jedzenie serwowane prosto z kuchni było przepyszne. Znajdowała się tam osobna sala do tańczenia, dzięki czemu goście nie deptali sobie po piętach i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Na sali bawiło się ponad 150 par. A to wszystko w bardzo niskie, przystępnej cenie w porównaniu z innymi sylwestrowymi zabawami i imprezami w okolicy.