Byłem na najlepszej imprezie firmowej

W naszej firmie w ostatnim czasie wiele się zmieniło. Prezes otworzył dla nas fundusz socjalny i było przewidzianych wiele nagród dla pracowników. Nawet na święta zorganizowana była wigilia firmowa i wszyscy dostali drobne upominki.

Udana impreza firmowa w luksusowym lokalu

imprezy dla firm łódźFirma była w lepszej kondycji finansowej i dlatego prezes zdecydował się na takie kroki. Dla nas to było miłe zaskoczenie, gdyż nie sądziliśmy, że kiedykolwiek do tego dojdzie. Tuż przed wakacjami prezes oznajmił nam kolejną miłą wiadomość. Zorganizowana została dla nas impreza firmowa, która miała na celu integrację wszystkich pracowników z różnych działów. Wiedziałem, że takie imprezy dla firm łódź wcale nie były tanie a nas jednak było sporo. Tym bardziej gest prezesa został doceniony przez nas wszystkich. Impreza odbywała się w sobotę i miała miejsce w jednym z najbardziej luksusowych lokali w mieście. Wiedziałem, że najtaniej tam nie było a prezes zapewnił nam jedzenie, alkohol i tańce do białego rana. Lokal został zarezerwowany w całości na imprezę integracyjną dla naszej firmy i byliśmy tam sami. Nikt obcy tego dnia nie miał możliwości wstępu. Wszyscy siedzieliśmy przy dużym stole i dzięki temu nie porobiły się żadne grupki. Bawiliśmy się na prawdę świetnie i to była najlepsza impreza firmowa, na jakiej w życiu byłem. W poprzedniej firmie, gdzie pracowałem takie imprezy były organizowane, ale nigdy tak fajnie nie było. Prezesowi wszyscy dziękowali a on cieszył się, że impreza była udana.

Po tej imprezie wszyscy pracownicy byli bardziej zżyci i jeszcze lepiej się dogadywali. W sumie to tworzyliśmy świetną grupę pracowników i osiągaliśmy doskonałe wyniki. Ja sam zauważyłem, że po tej imprezie łatwiej było mi dogadać się z każdym innym pracownikiem.