Bielizna od Ewy Bien

Kupienie stanika dla siebie to zawsze było dla mnie wyzwanie. Za luźny, za duży, za szerokie fiszbiny, za wąskie fiszbiny… Ciężko było znaleźć mi coś pasującego, dopóki koleżanka nie poleciła mi bielizny z firmy, od której sama często coś kupuje: Ewa Bien. Dowiedziałam się, że jest to jedna z polskich marek bieliźniarskich, zaliczająca się do bielizny ekskluzywnej.

Biustonosz kupiony w sklepie internetowym

ewa bien sklepW moim mieście trudno było znaleźć salon, który miałby w ofercie szeroki wybór bielizny z tej firmy, ale, niezrażona tym, poszukałam sklepu w sieci. Miał on bardzo szeroką rozmiarówkę i naprawdę duży wybór modeli. Były w nim klasyczne balkonetki, push-upy, biustonosze typu soft i semi-soft. Okazało się, że Ewa Bien projektuje biustonosze i majtki do kompletu, by każda kobieta mogła coś dla siebie znaleźć. Udało mi się określić rozmiar, jaki mniej więcej powinien mi pasować, i na początek zamówiłam kilka różnych staników, od gładkiego, na co dzień, bo bardziej ekskluzywne, z koronką i paseczkami, które widać w dekolcie bluzki. Kolorystyka modeli była bardzo różna, od jednolitych, po takie w różne wzory, tak więc łatwo udało mi się dobrać stanik, który najbardziej mi odpowiadał. Do kompletu wybrałam także majtki, tutaj nie było już zupełnie wątpliwości, jaki rozmiar wybrać. Zamówioną bieliznę Ewa Bien sklep wysłał już następnego dnia po zamówieniu, więc dwa dni później była już u mnie i mogłam poświęcić wieczór na przymiarki.

Prawie wszystkie zamówione biustonosze pasowały na mnie idealnie, jeden był nieco za duży i wiedziałam, że następnym razem z tego kroju zamówię model z miseczką w mniejszym rozmiarze, bo sam obwód był dobry, w sam raz. Nowe staniki leżą świetnie, nic się nie wbija, fiszbiny nigdzie nie uwierają, a biust jest ładnie ukształtowany i dobrze podtrzymany.