AKTUALNOŚCI

17.10.2016

Utworzyliśmy stronę Fanpage naszego stowarzyszenia na portalu Facebook, zachęcamy do polubienia strony i obserwowania naszych dalszych działań. Link do strony.

27.09.2016

Uczestniczyliśmy w wydarzeniu: Debata we Wrocławiu dla środowiska osób z niepełnosprawnością wzrokową na temat wdrażania Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych. Poznaliśmy tam wielu interesujących ludzi. Uważamy debatę za bardzo udaną. więc informacji pod linkiem: http://www.lfoon.lublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=211&Itemid=351

29.02.2016

Przesłaliśmy do firmy Transgór S.A. z siedzibą w Mysłowicach opinię w odpowiedzi na prośbę o ustosunkowanie się do pisma dotyczącego sposobu przystosowania autobusów do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że wskazane w opinii, którą stworzyliśmy po konsultacjach z osobami niewidomymi na liście dyskusyjnej Typhlos, udogodnienia zostaną wcielone w życie.

Poniżej przedstawiamy treść przesłanej do firmy Transgór S.A. opinii:

Pismo do Transgór SA

A tutaj treść pisma skierowanego do Nas: Pismo od Transgór SA

23.02.2016

Dzisiaj na naszej stronie ma swoją oficjalną premierę nowa gra, która została dostosowana do potrzeb osób niewidomych. Jest nią Superfarmer. Więcej informacji pod poniższym linkiem:

SUPERFARMER

26.01.2016

Miło nam ogłosić, ze pierwszy Eurobusiness dla osób niewidomych (nie licząc naszej prototypowej wersji) opuścił nasze grono i  wyruszył w drogę do szczęśliwego nabywcy :)